CORNING

LIFE SCIENCE

بیش از 160 سال است که برند کورنینگ؛ جزء تولید کننده های بزرگ دنیا در زمینه ی تجهیزات انتقال مایعات، کشت سلول(تحقیقات سرطان ،کشت 3d سلول هاو… ) ، مواد مرتبط با تحقیقات دارویی مانند جذب و یا متابولیسم دارو، ژنومیکس و تجهیزات عمومی آزمایشگاهی است.

SRS Nauchnie

شرکت علمی srsnauchnie (اس آر اس) در سال 1993 در کشور اوکراین تاسیس شد. این شرکت از توانمندترین تولید کنندگان این کشور در تجهیزات و ملزومات مصرفی آزمایشگاهی می باشد.

ونداطب

شرکت ونداطب در سال ۱۳۸۸ با هدف فعالیت در زمینه­ تأمین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی در بخش کلینیکال، تحقیقاتی و صنعتی تأسیس شد و در طول سال­های فعالیت خود به ­طور مستمر، اقدام به تامین محصولات مورد نیاز پژوهشگاه­های تحقیقاتی و درمانی، دانشگاه­ها، بیمارستان­ها و صنایع غذائی، کشاورزی، نفت و گاز ، پتروشیمی، آب و فاضلاب و داروسازی نموده است … (بیشتر بخوانید)

شرکت ونداطب نمایندگی رسمی کورنینگ

و مجموعه ای گسترده از معتبرترین برندهای دنیا

CORNING

بیش از 160 سال است که این برند ؛ جزء تولید کننده های بزرگ دنیا در زمینه ی تجهیزات انتقال مایعات، کشت سلول، مواد مرتبط با تحقیقات دارویی و تجهیزات عمومی آزمایشگاهی است.

ونداطب نماینده رسمی کورنینگ در ایران

SRS

شرکت علمی Srsnauchnie در سال 1993 در کشور اوکراین تاسیس شد. این شرکت از توانمندترین تولید کنندگان این کشور در تجهیزات و ملزومات مصرفی آزمایشگاهی می باشد.

Axygen

شرکت کورنینگ افتخار دارد تجهیزات آزمایشگاهی و محصولات مرتبط با انتقال مایعات و ژنومیک را با برند Axygen ارائه دهد.

FALCON

فالکون بیش از 50 سال است که پیشتاز تولید محصولات پلاستیکی یکبار مصرف، تجهیزات انتقال مایعات و کشت سلول می باشد.

جدیدترین محصولات

چرا وندا طب ؟

شبکه توزیع گسترده و روبه‌ رشد این شرکت در بیشتر مراکز استان‌ها و شهرها، موجب تسلط بر بازار داخلی و برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان می‌شود.

محصولات

0

برندها

0

مشتریان

0

کارکنان

0

شرکت کورنینگ Corning

شرکت ونداطب تنها نماینده و نمایندگی انحصاری محصولات شرکت کورنینگ با برندهای با کیفیت و شناخته شده ی Corning®، PYREX®، Costar®، Axygen®، ™ Falconو ® Cellgro می باشد.

شرکت کورنینگ محصولاتی نوآورانه و با کیفیت بالا را برای کاربردهای علوم زیستی ارائه می دهد که این امکان را برای مردم در سراسر جهان میسر می کند تا اکتشافاتی تغییر دهنده در زندگی خود انجام دهند.

آخرین مقالات

آشنایی بیشتر با مهندس احسان بابائی مدیرعامل شرکت ونداطب
آشنایی بیشتر با مهندس احسان بابائی مدیرعامل شرکت ونداطب
سل کانتر محصول شرکت کورنینگ آمریکا
نقد و بررسی سل کانتر محصول شرکت کورنینگ آمریکا
نقش میکروسکوپ ها در دنیای امروز