درباره Axygen

شرکت ونداطب تنها نماینده و نمایندگی انحصاری فروش محصولات شرکت کورنینگ با برند Axygen در ایران می باشد.

شرکت ونداطب افتخار دارد تجهیزات آزمایشگاهی و محصولات مرتبط با انتقال مایعات و ژنومیک را با برند Axygen ارائه دهد. برند Axygen کورنینگ تولیدکننده­ مجموعه­ جامعی از مواد مصرفی پلاستیکی بسیار با کیفیت، کیت­های واکنش­گر و دستگاه­ های طراحی شده است که در جهت بهبود اثربخشی فرآیندهای محصولات شما می­ باشد.

برای کسب اطلاع دقیق تر در خصوص محصولات Axygen با واحد فروش و بازاریابی محصولات تماس بگیرید و یا جهت دریافت کاتالوگ دیجیتالی فارسی فروش محصولات به منوی سایت مراجعه کنید.

فروش محصولات برند Axygen کورنینگ

نزدیک به بیش از 150 سال از تجربه و تخصص کورنینگ | Corning مرتبط با علم مواد و مهندسی فرآیند، در Axygen صرف گشته تا همراه با توانمندی­ های نهادینه شده برای طراحی، ساخت و ارتقای انواع قالب­ها بتوان ، بالاترین کیفیت و سازگاری ممکن محصولات را در یک مکان واحد تضمین نمود.

ما از سیستم های خودکار با هدف حذف آلودگی های انسانی، جهت بازرسی مداوم، فیلتر کردن و مونتاژ محصولات استفاده می­کنیم. کارشناسان فنی ما به طور کامل با شرایط کاربری محصولات آشنا بوده و در ارائه­ مشاوره و آموزش لازم برای سوالات خاص فنی، مرتبط با فرآیندهای شما‍ توانمند هستند.

تک تک محصولات ما، صرف نظر از فرمت بسته ­بندی، استریل و غیراستریل بودن آنها در آزمایشگاه میکروبیولوژی مدرن Axygen، تست و تایید می­شوند. این آزمایشگاه که با استفاده از آخرین ابزار و فن‌آوری­های مورد اعتماد تولیدکنندگان جهان، تجهیز شده است، اولین مرکز از این نوع، در صنعت ما می­باشد.

این تجربیات، همراه با تعهدی بی همتا نسبت به کیفیت، تضمینی است در جهت معرفی محصولات Axygen که از دقیق­ترین استانداردهای آزمایش در جهت تایید محصولات از نظر DNase-/RNase-free و nonpyrogenic بهره برده است.

ما، علاوه بر داشتن گواهینامه­های استاندارد ISO 9001: 2008 و ISO 13485: 2003، در فرایند تولید، از “تکنیک­های پاک” در فضاهای ایزوله و اتاق های پاک نوع فشار مثبت نیز، بهره می­بریم. رزین­های استفاده شده توسط Axygen از نوع USP (استاندارد آلایندگی اروپا) کلاس IV و یا مطابق با استاندارد این کلاس بوده و با ROHS منطبق گشته ­اند که از سطوح تعیین شده برای کاربرد مواد محدود و ممنوع در آیین نامه­ اروپایی “2002/95/EC” پیروی میکنند.

همچنین برندAxygen تاکید دارد که هیچ یک از محصولاتش حاوی مواد خطرناک (SVHC) که توسط آژانس مواد شیمیایی اروپا (ECHA) و بر اساس مقررات (EC) به شماره 1907/2006 پارلمان اروپا و شورای مربوط به ثبت، ارزیابی، صدور مجوز و محدودیت مواد شیمیایی (REACH) برطبق مصوبه­ آژانس مواد شيميايي اروپا (ECHA) به تاریخ 19/12/2011 و به­روزرسانی­ های قبلی، تعیین شده­اند، نمی­ باشد.

علاوه بر آنچه شرح داده شد، در تولید و یا فرمولاسیون این محصولات از فلزات سنگین استفاده نمی­ شود و مواد بکار رفته در این محصولات مطابق با الزامات CONEG معادل کسر جرمی کمتر از 100 ppm برای سرب، جیوه، کادمیوم و کروم شش ظرفیتی، می­باشند.

ما با استقبال از تمامی بازدیدکنندگان رسمی و غیر رسمی از سایت و همچنین ممیزها، گواهی تطبیق محتوا با برچسب را در دسترس مشتریان قرار می­دهیم. گواهی تطبیق محتوا با برچسب و اطلاعات برگه‌ی گواهی سلامت مواد (SDS) با مراجعه به بخش “درخواست گواهی” در وب سایت ما به آدرس: www.corning.com/lifesciences/axygen قابل حصول می باشند.

راهکارهایی جامع برای آغاز تا پایان فرآیندهای ژنومیک

کارشناسان فنی ما چالش­ ها و نیازهای شما در یک فرآیند کاری ژنومیک ساده و کارآمد، از نمونه برداری تا آنالیز، از پایین­ ترین تا بالاترین سطوح فرآیندها را به خوبی شناخته و درک می­ نمایند.

ترکیبی از تخصص و تجربه­ بالا در تولید جهانی، استفاده­ گسترده از اتوماسیون نهادینه شده، تعهد خلل ناپذیر نسبت به نوآوری در محصولات و درک کامل از فرآیندهای مورد نظر شما، کورنینگ را قادر به ارائه­ مجموعه ه­ای بسیار با کیفیت، با قابلیت پوشش گردش فرآیند­ها از آغاز تا پایان، مواد مصرفی و واکنش­گرهای مورد نیاز در فرآیندهای ژنومیک، ساخته است.

Maxymum Recovery

برند Axygen در قالب گروه محصولات ” Maxymum Recovery “، با استفاده از یک فرآیند تولید منحصر به فرد از سر سمپلرها، سر سمپلرهای فیلتردار، محصولات PCR و لوله­های میکروسانتریفیوژ با سطوح فوق العاده صاف را ارائه می دهد.یک سمپلر که به خوبی نگهداری و کالیبره شده باشد، قادر است مایعات را با درصد خطایی حدود 1٪ از حجم درخواست شده انتقال دهد. با این حال، تغییرات و بی ثباتی­های حاصل از عملکرد ضعیف سرسمپلرهای نامرغوب می­تواند، مقدار خطا را افزایش دهد. برای بهینه­سازی دقت در حیاتی­ترین فرآیندهایتان، بر روی سرسمپلرهای ” Maxymum Recovery ” از برند Axygen حساب کنید.

Ultra-smooth surfaces

Exclusive molding technology

Reduced sample loss to save on costly reagents

Maximizes accuracy and precision

تکنولوژی قالب­گیری با ظرافتی برابر با برش الماس

تصویر نمایش داده شده از یک المان قالب گیری، با دقت 5X، جلا و صیقلی بودن “آینه – مانند” تمامی قالب­های معمولی Axygen را نشان می دهد. چنین سطوح صافی، آزاد کردن سر سمپلر از قالب را که می­تواند باعث آلودگی شوند، با حذف نیاز برای مایعات آزاد کننده، تسهیل می­کند.

No mold-releasing agents used

Contamination-free

Reduced sample loss

Optimized performance

Available on automation/handheld tips, PCR and micro centrifuge tubes

معنی این برای شما چیست؟

سرسمپلرهای Maxymum Recovery

سطح Maxymum Recovery Axygen، حتی در بالاترین سطح بزرگ­نمایی، دارای سطحی فوق العاده صاف و به وضوح عاری از هر گونه انسداد و حفره است. سطوح ناصاف ممکن است باعث احتباس نمونه و دناتوراسیون نمونه در پلی پروپیلن استاندارد شوند. به تصاویر 1a، 1b و 1c نگاه کنید.

سر سمپلرهای استاندارد یا متعارف

تصویر سطوح داخلی سرسمپلرهای پلی پروپیلن استاندارد، انسدادها و حفره هایی را در سطح دیوار نشان می­دهد. در بالاترین حد از بزرگ­نمایی، لایه­های موجود در سطح، که باعث می­شوند نمونه به دیواره بچسبد، به وضوح قابل مشاهده ­اند. به تصاویر 2a، 2b، و 2c نگاه کنید .

سر سمپلرهای سیلیکونی شده

تصویر سرسمپلرهای پوشیده از سیلیکون، ناهمواری­ هایی را بر روی دیواره­ ها نشان می­دهد که توسط جریان ناموزون و ناهموار سیلیکون بر سطح ایجاد شده­ اند. در نتیجه باقی ماندن نمونه حتی با سرسمپلرهای پوشیده از سیلیکون محتمل می­ باشد. به تصاویر 3a، 3b، و 3c نگاه کنید.